You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Bel-Ray Oil

Bel-Ray Oil

У виробничій лінійці мотоциклетні масла Bel-Ray мають: моторні масла, ланцюгові мастила і очищувачі, масла для повітряного фільтра, гідравлічні масла, масло для моно амортизаторів, масло для двотактних моторів, човнові моторні масла Bel-Ray, а також масла для картингу. Тепер офіційне представництво Bel-Ray в Україні з 2013 року допоможе численній аудиторії мотоциклістів використати тільки справжні продукти, зроблені у США. Вся продукція виробляється лише у США та постачається в Україну без посередників.

Компанія BEL-RAY була заснована в 1946 році і за більш ніж за 60 років своєї історії, довела найвищу якість своїх продуктів для мотокросу, дорожніх та гоночних мотоциклів, а також водної техніки.

BEL-RAY випускає продукцію, що застосовується в космічній, автомобільній, харчовій промисловості, енергетиці, судноплавстві, армії, видобутку корисних копалин, важкій та легкій промисловості. Також компанія БЕЛ-РЕЙ є OEM постачальником масел та технічних рідин для виробників мототехніки та одним з провідних виробників мастильних матеріалів у сегменті POWERSPORTS на світовому ринку.

Всі мастильні матеріали BEL-RAY виготовляються виключно у США та поставляються на український ринок безпосередньо від виробника.

Будемо раді вітати Вас у команді Bel-Ray!

Офіційний сайт виробника: www.belray.com


Продукція Bel-Ray Oil

41,20 грн.

412,00 грн.

927,00 грн.

453,20 грн.
700,40 грн.
Економія 247,20 грн.

1771,60 грн.

420,24 грн.